TOP Marketplaces v Evropě

03.04.2023

TOP online tržišti v Evropě jsou:

Amazon

Amazon je jedním z největších online tržišť na světě a má také silnou přítomnost v Evropě. Nabízí široký sortiment produktů od různých prodejců a v různých kategoriích.

Jak začít úspěšně prodávat na Amazonu zjistíte ZDE.

Nebo si stáhněte náš eBook zdarma ZDE.

eBay

eBay je další populární online tržiště, které je široce využíváno v Evropě. Umožňuje prodejce nabízet nové i použité zboží a nabízí velkou rozmanitost produktů.

Allegro

Allegro je polské online tržiště, které se stalo jedním z největších v Evropě. Je populární v Polsku a také přitahuje zákazníky z dalších zemí. Allegro v roce 2022 zakoupilo český marketplace Mall a v roce 2023 vstoupilo na český trh. 

Cdiscount

Cdiscount je jedním z největších online tržišť ve Francii. Nabízí široký výběr produktů a zahrnuje kategorie jako elektronika, móda, domácí spotřebiče a další.

Zalando

Zalando je populární online tržiště specializující se na módu a obuv. Původně založené v Německu, rychle expandovalo do dalších evropských zemí a stalo se jedním z největších hráčů v odvětví online módního prodeje.

Tyto tržiště jsou známá svou rozsáhlou nabídkou produktů, velkým počtem zákazníků a silnou pozicí na trhu v Evropě. Je však třeba poznamenat, že v dynamicky se rozvíjejícím prostředí online obchodování se situace může měnit.

Jak vám mohu s marketplaces pomoci?