ZALORA

Co je ZALORA Marketplace?

ZALORA Marketplace je online platforma pro nákup a prodej módního zboží, která působí v Asii a na Tichomoří. Jedná se o část e-commerce platformy ZALORA, která se specializuje na módní oblečení, obuv, doplňky a kosmetiku pro ženy, muže a děti.

ZALORA Marketplace umožňuje nezávislým prodejcům, značkám a designérům nabízet své produkty na této platformě. Prodejci mohou prodávat různé druhy módního zboží a módních doplňků, včetně oblečení, obuvi, kabelek, šperků, hodinek a kosmetiky.

Díky ZALORA Marketplace mají zákazníci přístup k rozmanitému sortimentu, který zahrnuje produkty od známých značek, ale také od menších nezávislých prodejců a designérů. To umožňuje zákazníkům objevovat unikátní kousky a módní trendy, které se liší od standardní nabídky velkých značek.

Jaké produkty jsou vhodné na ZALORA Marketplace?

Na ZALORA Marketplace jsou vhodné různé druhy módního zboží a módních doplňků pro ženy, muže a děti. Platforma se specializuje na módní oblečení, obuv, doplňky a kosmetiku. Některé z hlavních kategorií produktů, které jsou často nabízeny na ZALORA Marketplace, zahrnují:

Oblečení

Dámské, pánské a dětské oblečení včetně šatů, triček, kalhot, sukní, košil, svetrů, bund a kabátů.

Obuv

Dámské, pánské a dětské boty, sandály, tenisky, podpatky, zimní obuv a další.

Kabelky a tašky

Kabelky na rameno, batohy, kabelky crossbody, peněženky a další.

Hodinky a šperky

Náramky, náhrdelníky, prsteny, hodinky od různých značek.

Kosmetika a krása

Kosmetika, parfémy, péče o pleť a vlasy a další produkty pro krásu.